Historie a vývoj společnosti

Vážení zákazníci a obchodní partneři.

Rád bych Vám stručně představil naši mladou společnost V-TRANS s.r.o. Firma zahájila svojí činnost v roce 2010. Hlavní náplní je autobusová doprava a cestovní agentura.

Na samém počátku stála koupě malého 27– místného autobusu SOR C 7.5 s porouchaným motorem. Motor jsme dali nový a hajdy na cesty.

SOR C 7.5

Nejprve se začali ozývat známí a kamarádi, zda by se dal udělat nějaký zájezd. Většinou se jednalo o jednorázové akce jako návštěva vinného sklepa, exkurze v pivovaru a pod. Pak jsme se domluvili s vedením tehdejšího klubu FK Spartak MAS Sezinovo Ústí na přepravě hráčů na fotbalové zápasy. Postupem doby se ukázalo, že kapacita autobusu je sice dostatečná, ale pohodlí cestujících zaostává.Na jaře 2011 jsme vyměnili autobusy a pořídili pohodlnější autobus MAN Clubstar 11.220.

MAN Clubstar 11.220

Kapacita 35+1+1 míst a výbavení: klimatizace, spací sedačky s odskokem do boku, lednice, audio Blaupunkt, DVD + 2× monitor, skibox atd., to vše podstatně zvýšilo jízdní komfort.

Začali jsme vyrážet za hranice všedních dní. Ve spolupráci s cestovními kancelářemi jsme se stali přepravci účastníků cyklistických, poznávacích a jiných zájezdů. Spolupráce s fotbalovým klubem se také rozšířila a zajišťovali jsme přepravu hráčů juniorské ligy. Obraceli se na nás školy, organizace a spolky s poptávkami přeprav osob a naše nabízená kapacita najednou byla zase malá. Protože chceme vyhovět všem zájemcům o naše služby, rozhodli jsme se malý autobus vyměnit za velký. Úkol to byl nelehký, ale po čtyřech měsících hledání jsme v říjnu 2013 koupili zájezdový autobus SETRA S 315 GT-HD.

SETRA S 315 GT-HD SETRA je německý výrobce turistických autobusů, který patří do čela peletonu výrobců autobusů.
Cestovní výbava: 49+2+1 míst, spací sedačky s posunem do boku, automatická klimatizace, nezávislé topení, audio Blaupunkt, DVD + 2× monitor, lednice, kuchyňka, WC, objemné zavazadlové prostory, závěsný skibox, tažné zařízení ISO 50. Technická vybava: ABS – protiblokovací systém, ASR – protiprokluzový systém,

Tímto jsem vás chtěl seznámit s nedlouhou historií naší společnosti. Nadále si budeme zakládat na vstřícnosti, spolehlivosti a bezpečnosti našich služeb. Děkujeme stávajícím zákazníkům za jejich přízeň a těšíme se na nové.

Náš cíl je spokojený zákazník.

Ing. Pavel Volek, za společnost V-TRANS s.r.o.